ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آلتین کوزا یکی از برندهای معتبر ترکیه در پارچه و روکش مبل می باشد. آلتین کوزا، نسل جدید کاور های مبلمان توسط کلاسیک کاور می باشد. این کاورهای مبلمان، از پارچه های صددرصد پنبه ای و بصورت دولایه تولید شده اند. کاور مبل آلتین کوزا، در هنگام شستشو حالت اولیه ی خود را کاملا حفظ کرده و دچار تغییر رنگ نخواهد شد. دوخت خاص و درجه یک این روکش مبل سبب شده روکش مبل کاملا فرم مبل ها را به خود گرفته و نمای جدیدی به محیط زندگی شما ببخشد.

روکش مبل آلتین کوزا:

یکی از مهمترین و بزرگترین وسایل خانگی، مبلمان هستند. امروزه مبلمان در انواع و اقسام طرح ها و رنگ های گوناگون ارائه می شوند. با این وجود این مبلمان دارای عمر محدود و معینی هستند و پس از مدتی فرسوده و از کار افتاده می شوند. ولی میتوان با استفاده از روکش های مبل این عمر مفید را افزایش داد. روکش های مبل نیز در طرح ها و رنگ های گوناگونی ارائه می شوند و می توانند به تنهایی در دکوراسیون منزل شما عزیزان تنوع ایجاد نمایند.

یکی از نکات مهمی که برای خرید روکش مبل باید حتما در نظر داشته باشید، طراحی مبلمان شماست. مبلمان بطور کلی به دو دسته ی راحتی و استیل تقسیم بندی می شوند و شما باید هنگام تهیه روکش مبل، روکش متناسب با مبل خود را انتخاب نمایید.

ضمنا در نظر داشتن جنس مبلمان نیز، در انتخاب صحیح روکش مبل موثر است.

روکش های مبل در انواع مختلفی همچون آلتین کوزا، ژلاتینی، پلاستیکی، پارچه ای، چرمی و ... وجود دارند.

خواص کاور مبل آلتین کوزا

آلتین کوزا، نسل جدید کاور های مبلمان توسط کلاسیک کاور می باشد. این کاورهای مبلمان، از پارچه های صددرصد پنبه ای و بصورت دولایه تولید شده اند. کاور مبل آلتین کوزا، در هنگام شستشو حالت اولیه ی خود را کاملا حفظ کرده و دچار تغییر رنگ نخواهد شد. دوخت خاص و درجه یک این روکش مبل سبب شده روکش مبل کاملا فرم مبل ها را به خود گرفته و نمای جدیدی به محیط زندگی شما ببخشد.

کاور مبل آلتین کوزا، با داشتن فوم های حالت گیری در هنگام نشست و برخاست دچار مشکلی نشده و همچنان ظاهر اولیه خود را حفظ خواهد کرد.

یکی دیگر از قابلیت های این کاور مبل، این است که می توان به راحتی روکش را نصب کرد و یا از روی مبل ها برداشت.

کاور مبل آلتین کوزا در ست های هفت نفره و هشت نفره ارائه می شود که شامل موارد زیر است:

ست هفت نفره کاور مبل آلتین کوزا: دو عدد یک نفره، یک عدد دو نفره و یک عدد سه نفره

ست هشت نفره کاور مبل آلتین کوزا: دو عدد یک نفره و دو عدد سه نفره

نکاتی که باید هنگام شستشوی این کاور مبل ها در نظر داشته باشید عبارت اند از:

  • این روکش ها بهتر است تنها با آب سرد شسته شوند.
  • بهتر است از مایع لباسشویی برای شستشوی کاور مبل ها استفاده نمود زیرا پودر لباسشویی دارای آنزیم هایی است که به پارچه آسیب می رساند.
  • توجه نمایید برای خشک شدن روکش ها، از خشک کن لباسشویی استفاده نکنید.
  • برای خشک کردن کاورهای مبل، از آویزان کردن آنها به بند رخت جلوگیری نمایید زیرا این کار باعث شل شدن کش ها می شود. برای خشک شدن و سالم ماندن روکش ها بهتر است آن ها را در سبد و یا یک سطح صاف قرار دهید تا آب آن ها خارج شود.

درصورتیکه مایل به تهیه ی روکش مبل آلتین کوزا برای مبلمان خود هستید، میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کرده تا مشاورین ما شما را از طریقه اندازه گیری مبلمان و هزینه ها مطلع سازند.

 

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location